„Cooler Master MasterBox 600 Lite“ kompiuterio korpusas (juodas)
„MasterBox 600 Lite“ leis jums susikurti kompiuterį taip, kaip norite. Jis sukurtas taip, kad maksimaliai išnaudotų vidinę erdvę. Jame galima sumontuoti iki 7 120 mm ventiliatorių, o tai užtikrina efektyvų aušinimą. Jis palaiko įvairius pagrindinių plokščių standartus, įskaitant ITX/Micro ATX/ATX/E-ATX, ir leidžia įdiegti iki 6 SSD diskų bei kitų komponentų, kad būtų sukurta individuali konfigūracija.

Daugiau vietos su atrama plokštėms su atgaliniu prijungimu
Korpusas sukurtas taip, kad tilptų pagrindinės plokštės su galiniu jungimu, o tai reiškia, kad dauguma laidų išvedžioti per galinę, o ne priekinę dalį. Taip korpuso vidus išlieka tvarkingas ir atrodo švaresnis. Už pagrindinės plokštės yra papildoma 33–35 mm erdvės, kuri žymiai supaprastina laidų valdymą ir pagerina oro srautą.

Efektyvus aušinimas
„MasterBox 600 Lite“ suteikia visišką aušinimo laisvę. Viduje galima įmontuoti net 7 120 mm ventiliatorius – 3 priekyje, 3 viršuje ir 1 gale. Be to, korpusas palaiko vandens aušinimą – iki 420 mm priekyje ir iki 360 mm viršuje (apribotas iki 457 × 140 × 27 mm). Taigi galite mėgautis sklandžiu ir patikimu kompiuterio darbu.

„FineMesh“ priekinis skydelis
Korpuso priekyje yra tankus „FineMesh“ tinklelio skydelis, kuris maksimaliai padidina oro srautą neprarandant apsaugos nuo dulkių. Toks dizainas leidžia efektyviai aušinti komponentus, ypač kai korpusas veikia esant didelei apkrovai, pavyzdžiui, žaidžiant.

Apgalvotai suprojektuotas interjeras su galimybe jį modifikuoti
Viduje yra du lizdai 3,5 colio (HDD) diskams ir du 2,5 colio (SSD) diskams, kuriuos galima išplėsti iki 6 SSD diskų. Be to, HDD korpusas yra visiškai nuimamas, todėl diegimo metu yra geresnė prieiga arba atlaisvinama vietos ilgesniems komponentams, pvz., aušintuvams ar maitinimo šaltiniui.

Papildomi patogumai
Viršutiniame skydelyje yra du USB 3.2 Gen1 prievadai – vienas A tipo ir vienas C tipo, taip pat garso jungtis (3,5 mm lizdas), kurioje sujungta mikrofono įvestis ir ausinių išvestis. Korpuse taip pat yra dulkių filtrai viršuje ir apačioje, kurie apsaugo vidų nuo purvo ir sumažina dažno valymo poreikį.

| Gamintojas | Aušintuvas meistras |
|---|
| Modelis | MasterBox 600 Lite |
|---|
| Spalva | juoda |
|---|
| Medžiaga | plienas, plastikas |
|---|
| Šoninis skydelis | grūdintas stiklas |
|---|
| Ūgis | 481 mm |
|---|
| Gylis | 474 mm |
|---|
| Plotis | 230 mm |
|---|
| Tūris | 49,73 l |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ITX / Micro ATX / ATX / E-ATX (iki 30,5 x 27,7 cm) |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Vidinės diskų angos | 2 x 3,5 colio HDD / 2,5 colio SSD (daugiausia 6) |
|---|
| Jungtys | x1 USB-A 3.2 Gen 1; x1 USB-C 3.2 Gen 1; x1 3,5 mm garsas |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių tipas | nėra sumontuotų ventiliatorių |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | priekyje: x3 120 mm / x3 140 mm; viršuje: x3 120 mm / x2 140 mm; gale: x1 120 mm |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | priekyje: 120/140/240/280/360/420 mm (maks. 457 x 140 x 27 mm); viršuje: 120/140/240/280/360 mm; gale: 120 mm |
|---|
| Maks. procesoriaus aušintuvo aukštis | 170 mm |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX, 170 su HDD korpusu / 210 mm be HDD korpuso |
|---|
| Maks. vaizdo plokštės ilgis | 360 mm (su sumontuotu priekiniu radiatoriumi) / 410 mm (be sumontuoto priekinio radiatoriaus) |
|---|
| Kabelių išdėstymas | 33–35 mm |
|---|
| Antikorozinis filtras | viršuje ir apačioje |
|---|