Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„QUBE 540“ pasižymi moduliniu dizainu, kuris sujungia kompaktiškus matmenis su visišku galingų komponentų palaikymu. Korpusas skirtas kūrybingiems žmonėms, žaidėjams ir namų kompiuterių kūrėjams – idealiai tinka mažesniems butams, studentų kambariams ar darbo vietoms.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | E-ATX (iki 280 mm), ATX, micro-ATX, ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 1x |
| 2,5 colio padėtis | 2 kartus |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.2 1 kartos | 2 kartus |
| USB-C 3.2 kartos 2x2 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Priekinė dalis | 140, 280, 360 mm (be įvesties/išvesties skydelio) |
| Viršutinė dalis | 140, 280, 360 mm (be įvesties/išvesties skydelio) |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Apatinė dalis | 140, 280, 360 mm (be įvesties/išvesties skydelio) |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 3 x 120 mm (be įvesties/išvesties skydelio); 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm (be įvesties/išvesties skydelio); 2 x 140 mm |
| Apatinė dalis | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 172 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 415 mm (be priekinio ventiliatoriaus) |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 200 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Viršuje, apačioje, priekyje |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 438,5 x 225 x 492,1 mm |
| Svoris | 8,10 kg |
1x 120 mm ventiliatorius (1x galinis)