Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Elite 600“ yra tvarkingas ir funkcionalus ATX vidutinio dydžio bokšto tipo korpusas su grūdinto stiklo šonine panele, USB 3.2 Gen 2x2 Type-C jungtimi ir lanksčia aušinimo sistema.
Aukščiausios kokybės grūdinto stiklo šoninis skydelis užtikrina aiškų ir netrukdomą jūsų konstrukcijos vaizdą, o komponentai demonstruojami elegantišku ir moderniu stiliumi.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, mikro-ATX, Mini-ITX, Mini-DTX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 1x |
| 2,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 1x |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Šoninė dalis | 240, 280, 360 mm |
| Viršutinė dalis | 240, 280, 360 mm |
| Apatinė dalis | 240, 360 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Šoninė dalis | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Apatinė dalis | 3 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 160 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 425 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 240 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Aukštyn, žemyn, dešinėn |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 445 x 285 x 410 mm |
4 x 120 mm ventiliatoriai