Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Cooler Master Elite 302“, kruopščiai apgalvojęs detales, siūlo vartotojams ekonomišką ir vietą taupantį sprendimą žaidimų ir kompiuterių poreikiams. „Elite 302“ turi dideles groteles ir 3 x 120 mm ARGB ventiliatorius, užtikrinančius sklandų ir efektyvų sistemos veikimą. Visiškai juoda apdaila ir pridedamas maitinimo šaltinio dangtelis leidžia sukurti tvarkingas konstrukcijas, kurios yra ir vizualiai patrauklios, ir funkcionalios.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Mikro bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 1x |
| 2,5 colio padėtis | 1x |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 4 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x kombinuotas prievadas |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Priekinė dalis | *360 / 240 / 120 mm *Maksimalus aukštis 60 mm |
| Viršutinė dalis | iki 280 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 3 x 120 mm |
| Viršutinė dalis | 2 x 140 mm; 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 163,5 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 365 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 160 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Viršuje, priekyje, apačioje |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 390 x 203,5 x 430 mm |
| Svoris | 5,38 kg |
3 x 120 mm ARGB ventiliatoriai