Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Plastikas, plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| Šoninis langas | Ne |
| 2,5" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 4 |
| Dulkių filtras | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 16,7 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 34,4 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 32,5 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Įrengti viršutiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Ilgis | 411 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Svoris | 5,2 kg |
| Kitos savybės | |
| Apimtis | 33,26 l |
| Modelio pavadinimas | MCB-B400L-KN5N-S00 |