Ingco CACLI2002 cordless compressor without battery and charger
  • Varlė kodas 40634306
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 40634306
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Ingco CACLI2002 cordless compressor without battery and charger kaina
ar
  • + 12 mėn. 12
  • + 24 mėn. 17 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 22
  • + 48 mėn. 28
add to cart Į krepšelį 103.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 103.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Ingco CACLI2002 cordless compressor without battery and charger aprašymas - Prekės nuotrauka
Voltage: 20V
Maximum pressure: 160 PSI / 11BAR
Integrated work light
Package includes:
3pcs adapter
1pc air tube
1pc 3m cable
Battery and charger sold separately
Battery type 2.0Ah P20S
Charger type 2.0A P20S
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-19
Pliusai: Lengvas ir kompaktiškas Greitas veikimas Universalus naudojimas
Minusai: Parduodamas be baterijos ir įkroviklio
Specifikacija
  • Gamintojas Ingco
  • Modelis
    CACLI2002
  • Mpn CACLI2002
  • Svoris 1,85000
  • Modelio pavadinimas
    CACLI2002
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokius padangas gali pripūsti šis be vielės kompresorius?
2. Kokie yra pagrindiniai šio oro siurblio pranašumai?
3. Ką reikia žinoti apie akumuliatoriaus maitinimą?
Prietaisas veikia nuo 20V akumuliatoriaus, tačiau jis ir įkroviklis į komplektą neįeina ir perkami atskirai. Rekomenduojama naudoti atitinkamą 2.0Ah P20S tipo bateriją. Toks sprendimas patogus tiems, kurie jau turi kitus tos pačios sistemos įrankius.
4. Ar šis prietaisas tinka vandens pramogoms?
Taip, šis siurblys puikiai tinka mažoms guminėms valtelėms, povandeniniams matymo kamščiams ar kitam vandens pramogų įrenginiams pripūsti. Jo maksimalus 160 PSI slėgis užtikrina pakankamą našumą. Be vielės konstrukcija leidžia juo naudotis ties vandeniu ar paplūdimyje.
5. Kokie įrenginiai yra įtraukti į komplektą?
Patarimai
Jeigu atidžiau pagalvosite, oro kompresoriai yra labai paprasti įrenginiai.
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Automobilių kompresoriai Fieldmann FDAK 201101-E 1100 W kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Black & Decker Juodas & Decker Oro kompresorius Juodas & Decker BXCMX106HE, 750 W, 230 V kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Geko pompa do kompresora typ Z 3HP (G80313) kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Akumuliatorinis kompresorius FLEX CI 11 18.0 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Akumuliatorinis oro kompresorius Greenworks G24IN; 24 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) kaina
Geko Alyvos kompresorius 8L /mobilus/ (1)
  • GamintojasGeko
  • Rezervuaro talpa (L)
Geko Alyvos kompresorius 8L /mobilus/ (1) kaina
-8 %
24 l alyvos kompresorius kaina
-11 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Sofa-lova UZO 3FBA LIBRO
  • Pristatymas į namus 35 d. d.
Sofa-lova UZO 3FBA LIBRO kaina
Equip Equip
  • GamintojasEquip
  • TipasS-FTP
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Equip Equip kaina
-7 %
  • Įvertinimas 5.0 (159)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
MicroConnect Gembird | USB „Bluetooth“ v. 4.0 adapteris | BTD-MINI5 | USB 2.0 kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Fellowes A4 EasyDisplay 25 vnt. kaina
Aliuminio pjovimo diskas PFERD EHT Ø125x1,6mm EHT A46 N SG-ALU
  • GamintojasPferd
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Aliuminio pjovimo diskas PFERD EHT Ø125x1,6mm EHT A46 N SG-ALU kaina