ADLER KOMPRESORIUS 100l AD400-100-3T 400V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ADLER KOMPRESORIUS 100l AD400-100-3T 400V kaina
ar
  • + 12 mėn. 53
  • + 24 mėn. 82 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 105
  • + 48 mėn. 128
add to cart Į krepšelį 579.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 579.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
duża średnica tłoków wysoka wydajność przy niskich obrotach dodatkowa chłodnica powiększony filtr powietrza duży wentylator silnika duże gumowe koła ułatwiona wymiana oleju Dane techniczne: Nazwa kompresora: AD 400-100-3T Kod: 3633.3 Typ pompy: AD2065 Pojemność zbiornika: 100 l Napięcie zasilania 400 V~50 Hz Maksymalne sprężanie ciśnienia: 10 bar Moc silnika: 2,2 kW/3,0 KM Maksymalne obroty pompy: 1050 r.p.m. Wydajność teoretyczna: 375 l/min Wydajność praktyczna: 258 l/min *(przy 6 bar) Ilość cylindrów: 2 Ilość stopni sprężania: 1 Poziom hałasu: 97 Lwa Waga: 75 kg Wymiary: 108 x 38 x 79 cm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-20
ADLER Kompresorius 100l AD348-100-3T 400V yra patikimas ir efektyvus įrankis.
Pliusai: Didelis talpa - 100 litrų, leidžia naudoti kompresorių ilgesniam laikui be pertraukų. Trikompių variklis - 400V, užtikrina galingą veikimą ir efektyvų oro tiekimą. Kompaktiškas dizainas - patogus transportavimui ir saugojimui.
Minusai: Gali būti triukšmingas veikimo metu.
Specifikacija
  • Gamintojas Adler
  • Modelis
    MAR3633.3
  • Svoris 75
  • Gylis 95 000 cm³
  • Plotis 85 000 cm³
  • Aukštis 42 000 cm³
  • Modelio pavadinimas
    MAR3633.3
Atsiliepimų politika
Patarimai
Jeigu atidžiau pagalvosite, oro kompresoriai yra labai paprasti įrenginiai.
Skaityti daugiau
Panašios prekės
ADLER KOMPRESOR 150l AD400-150-3T 400V
  • GamintojasAdler
  • Rezervuaro talpa (L)
  • Galia (W)2200
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
ADLER KOMPRESOR 150l AD400-150-3T 400V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (27)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Sveltus Pilates volas, mėlynas kaina
Medienos pjovimo diskas Graphite, 216x30x3,2mm 36z.
  • GamintojasGraphite
  • Skersmuo (mm)
  • Skylės skersmuo (mm)
  • Storis (mm)
  • Tinka pjauti:
  • SpalvaPilka
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Medienos pjovimo diskas Graphite, 216x30x3,2mm 36z. kaina
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Srieginis antgalis Heimeier, R1 kaina
„LogiLink“ 4 prievadų juodas UA0170
  • GamintojasLogiLink
  • TipasHUB
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaA
  • USB jungties versija
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„LogiLink“ 4 prievadų juodas UA0170 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Deimantinė šlifavimo freza Ø1,8mm PROXXON kaina
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
4W LED lemputė V-TAC E14, žvakės formos, matiniu stikliuku, (2700K) šiltai balta kaina