Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Ecotank l555\necotank l355\necotank et-4550\necotank et-4500\necotank et-3600\necotank et-2650\necotank et-2600\necotank et-2550\necotank et-2500\necotank et-16500\necotank et-14000 |
| Produkto spalva | Pilka |
| Talpa | 70 ml |
| Logistikos duomenys | |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 400 vnt |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1680 vnt |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 3,39 m |
| Modelio pavadinimas | C13T664240 |