Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Produkto spalva | Pilka |
| Talpa | 70 ml |
| Logistikos duomenys | |
| Quantity per pallet layer (uk) | 400 vnt |
| Quantity per pallet (uk) | 1680 vnt |
| Pallet length (uk) | 120 cm |
| Pallet width (uk) | 100 cm |
| Pallet height (uk) | 3,39 m |
| Modelio pavadinimas | C13T664440 |