Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 132 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00069696 m³ |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UltraChrome XD2 T40D140 |
| Gamintojo prekės serija | Cartrige |
| Talpa | 80 ml |
| Tipas | Ink |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T5100N; SureColor SC-T5100M; SureColor SC-T5100 Series; SureColor SC-T5100 - Wireless Printer (with Stand); SureColor SC-T3100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T3100M-MFP - Wireless Printer (without Stand) 220V; SureColor SC-T3100 Series; SureColor SC-T3100 - Wireless Printer (with stand); SureColor SC-T2100 - Wireless Printer (No stand) |
| Palette Qty | 1240 dalių |
| Producer | Epson |