Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 0.197 kg |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 34 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Volume (m3) | 0.00059245 m³ |
| Net weight | 0.177 kg |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3239XLBK |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink |
| Gamintojo prekės serija | High-yield Ink Cartridge |
| Lapų kiekis | 6000 puslapiai |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 2917 dalių |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Suderinamumas | Hl-j6000dw\nhl-j6100dw\nmfc-j6947dw\nmfc-j5945dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 6000 puslapiai |
| Oem kodas | Lc-3239xlbk |
| Modelio pavadinimas | LC3239XLBK |