Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Net weight | 0.008 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.029 kg |
| Volume (m3) | 0.000191425 m³ |
| Lapų kiekis | 200 puslapiai |
| Kiekis | Single pack |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Inkjet cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3211M |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Palette Qty | 9027 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Rausvai raudona |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Suderinamumas | Dcp-j772dw\ndcp-j774dw\nmfc-j890dw\nmfc-j895dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Standartinė išeiga |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 200 puslapiai |
| Oem kodas | Lc-3211 |
| Sertifikavimas | Iso/iec24711 |
| Modelio pavadinimas | LC3211M |