Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 11.20 g |
| Plastic (No PET) | 2.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T40C440 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės serija | Singlepack UltraChrome XD2 |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3100 - Wireless Printer (with stand); SureColor SC-T3100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T5100 - Wireless Printer (with Stand); SureColor SC-T5100N - Wireless Printer (No Stand); SureColor SC-T3100 Series; SureColor SC-T5100 Series; SureColor SC-T2100 - Wireless Printer (No stand); SureColor SC-T3100M-MFP (Optional stand) 220V; SureColor SC-T5100M |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 1391 dalių |
| Producer | Epson |