Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P400 |
| Lapų kiekis | 980 puslapiai |
| Talpa | 14 ml |
| Juostos suderinamumas | Develop |
| Gaminio spalva | Magenta |
| Talpumas | 14 ml GB |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T3243 |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.034 kg |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Wooden | 3.00 g |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000462 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1870 dalių |
| Producer | Epson |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Rausvai raudona |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - surecolor sc-p400 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 14 ml |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 980 puslapiai |
| Oem kodas | C13t32434010 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 4,7 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 2400 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 240 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T32434010 |