Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Cartridge |
| Talpa | 10.1 ml |
| Modelio pavadinimas | t1302 |
| Gamintojo prekės serija | Durabrite ultra ink |
| Logistinė informacija | |
| Integruota baterija | Ne |
| Pakuotės gylis (mm) | 98 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 34 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 142 mm |
| Plastikas (be pet) | 4 g |
| Modelio pavadinimas | C13T13024012 |