Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 245 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Vivid Light Magenta |
| Tipas | Ink Cartrige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Singlepack T54X60N UltraChrome HDX/HD, 350 ml |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |