Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 44.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 2244 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink tank |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T46S6 |
| Gamintojo prekės serija | Singlepack T46S60N UltraChrome Pro 10 ink 25ml |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P700 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Warranty | 12 mėn. |