Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 2244 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | SureColor P706 |
| Warranty | 12 mėn. |