Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 144.00 mm |
| Net weight | 0.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Matte black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Gaminio pavadinimas | Epson T5968 - matte black - original - ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5968 |
| Gamintojo prekės serija | Epson |
| Suderinami produktai | Stylus Pro 7700, Pro 7900, Pro 9890, Pro 9900 |
| Lapų kiekis | 350 puslapiai |
| Palette Qty | 323 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |