Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Suderinamumas | Xp-530, xp-630, xp-635, xp-830 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kiekis | 8,9 ml |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 650 puslapiai |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 160 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 3700 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 360 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T33644010 |