Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Epson rašalo 202XL juodas kasetė skirta naudoti Epson spausdintuvuose, užtikrinanti aukštos kokybės juodą spausdinimą. Tai XL dydžio kasetė, tinkama dideliems spausdinimo kiekiams, sumažinant bendras spausdinimo išlaidas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Rašalo kasetė |
| Prekės ženklas | Epson |
| Modelis | 202XL juodas (C13T02G14010) |
Specifikacijos |
|
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Aukštos talpos XL rašalo kasetė |
| Matmenys | 100 x 45 x 145 mm |
| Būklė | Originali |
Techniniai duomenys |
|
| Spausdinimo pajėgumas | Didelių kiekių spausdinimas |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Įspėjimas dėl saugos | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Expression premium xp-6000, xp-6005 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 13,8 ml |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 550 puslapiai |
| Oem kodas | C13t02g14010 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1700 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 170 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T02G14010 |