Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Kasetės talpa | Standard |
| Suderinami produktai | Stylus Photo R3000 |
| Talpa | 25.9 ml |
| Foto rašalo spalva(-os) | Pigment grey |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T1579 Light Light Black |
| Net weight | 0.048 kg |
| Gross weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0004686 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 142 mm |
| Plastic (No PET) | 231.00 g |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |