Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Bendras gylis (mm) | 492,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 279,00 mm |
| Bendras svoris | 3,50 kg |
| Bendras plotis (mm) | 450,00 mm |
| Grynasis svoris | 3,40 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 80,00 g |
| Plastikas (be PET) | 20,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,10 kg |
| Tūris (m3) | 0,06 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 28 dalių |
| Prodiuseris | Epson |