Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1624 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink cartridge |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C8190, WF-C8190D3TWC, WF-C8190DTW, WF-C8190DTWC, WF-C8190DW, WF-C8690, WF-C8690D3TWFC, WF-C8690DTWF, WF-C8690DTWFC, WF-C8690DWF, WF-C8690DWF BAM |
| Lapų kiekis | 4600 puslapiai |