Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson SureColor SC-P800
Epson SureColor SC-P800 Roll Unit Pro mo
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Matinis juodas |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - surecolor sc-p800 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kiekis | 80 ml |
| Oem kodas | C13t850800 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 180 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 3240 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 540 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T850800 |