Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Produkto spalva | Žalia |
| Maksimali talpa | 75 lapai |
| Formatas | A4 |
| Medžiaga | Metalas, putplastis |
| Kišenė | Taip |
| Įmaučių kiekis | 1 kišenės(ių) |
| Susegimo jungiamasis mechanizmas | Taip |
| Danga | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 230 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| Ilgis | 330 mm |
| Svoris | 320 g |
| Storis | 2,8 mm |
| Modelio pavadinimas | 41990064 |