Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson WorkForce Pro WF-6000 serija
Epson WorkForce Pro WF-6090D2TWC
Epson WorkForce Pro WF-6090DTWC
Epson WorkForce Pro WF-6090DW
Epson WorkForce Pro WF-6090 serija
Epson WorkForce Pro WF-6590D2TWFC
Epson WorkForce Pro WF-6590DTWFC
Epson WorkForce Pro WF-6590DWF
Epson WorkForce Pro WF-6590 serija
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - workforce pro wf-6590dwf\n- workforce pro wf-6590dtwfc\n- workforce pro wf-6590d2twfc\n- workforce pro wf-6090dw\n- workforce pro wf-6090dtwc\n- workforce pro wf-6090d2twc |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 100 ml |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 5000 puslapiai |
| Oem kodas | C13t908140 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 81 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1800 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 160 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T908140 |