Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Suderinamumas | Hl-2035 |
| Lapų našumas | 12000 puslapiai |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Spausdintuvų kasečių grąžinimas ir perdirbimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 445 g |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (wxdxh) | 295 x 157 x 53 mm |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 356 x 206 x 110 mm |
| Modelio pavadinimas | DR2005 |