Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Suderinamumas | Dcp-385c\ndcp-395cn\ndcp-585cw\ndcp-j615w\ndcp-j715w\nmfc-490cw\nmfc-790cw\nmfc-990cw\nmfc-5490cn\ndcp-6690cw\nmfc-5890cn\nmfc-5895cw\nmfc-6490cw\nmfc-6890cdw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalva | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 12 mm |
| Ilgis | 74 mm |
| Aukštis | 93 mm |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 86 x 26 x 123 mm |
| Dėklų arba master dėžių kiekis | 5 vnt |
| Apytikslis lapų našumas (a4, spalvota) | 325 puslapiai |
| Modelio pavadinimas | LC1100C |