Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Rausvai raudona |
| Suderinamumas | Brother mfc-250c, dcp-145c, mfc-255cw, mfc-290c, mfc-295cn, dcp-165c, dcp-195c, dcp-375cw, dcp-365cn |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalva | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 74 mm |
| Ilgis | 12 mm |
| Aukštis | 93 mm |
| Svoris | 36 g |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 86 x 25 x 123 mm |
| Modelio pavadinimas | LC980M |