Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gamintojas neleidžia naudoti sunkvežimio statybos pramonėje, pavyzdžiui, vežant statybines medžiagas: skaldą, cementą, akmenis, kietą ar skystą skiedinį, karštus pelenus, plytas, tuščiavidures plytas ir kitus didelio svorio statybinius elementus ar įrangą.
| Maksimalus krovinys | 200 kg |
| Dubens tapla | maks. 80 dubens |
| Spalva | Juoda |
| Išmatavimai | 1080 x 500 x 530 mm |
| Ratas: | 10" 4.10 x 3.50-4 dvigubi rutuliniai guoliai, cinkuoto metalo ratlankis |
| Dubuo: | krepšys su nuleistais šonais 890 x 490 x 190 mm. |
| Važiuoklės rėmas: | plienas, dažytas juodai. |
| Rėmas: | dažytas, plieninis |
| Minkšta pakreipiamojo traukės mechanizmo rankena. | Taip |
| Bendrasis svoris (apytiksliai): | 16.50 |
| Pakuotės ilgis [cm]: | 98 |
| Pakuotės plotis [cm]: | 50 |
| Pakuotės aukštis [cm]: | 13 |
| Bendrasis svoris [kg]: | 16.5 |