Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Plieninė juosta, skirta vamzdinėms rankenoms..
| Medžiaga : | Metalas |
| Juostos ilgis : | 2 m |
| Juostos plotis : | 16 mm |
| Juostos storumas : | 0.4 mm |
| Panaudojimas : | BRU-1, BRU-2 |
| Pagrindinės savybės : | Galvaninis cinkavimas |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |