Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Pasirūpinkite šiluma ir jaukumu su Ravanson CH-9000WT konvekciniu šildytuvu! Šis galingas 2000 W vidaus šildytuvas užtikrina efektyvų šildymą, reguliuojamus nustatymus ir elegantišką baltą dizainą, puikiai tinkantį bet kuriai erdvei.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galios lygiai | 3 |
Dizainas |
|
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastikas, Plienas |
| Rankenos | Taip |
| Vidaus naudojimas | Taip |
| Nešiojamas | Taip |
| Valdymo tipas | Su ratuku |
| Patalpinimas | Ant grindų |
| Ratukai | Taip |
Galia |
|
| AC dažnis | 50 Hz |
| AC įtampa | 220 - 240 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 3.6 kg |
| Aukštis | 420 mm |
| Plotis | 595 mm |
| Gylis | 200 mm |
Veikimas |
|
| Šildymo galia | 2000 W |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Minimali šildymo galia | 750 W |