Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Užtikrinkite šilumą ir komfortą su Ravanson CH-2000M konvekciniu šildytuvu! Šis 2000 W galingas šildytuvas garantuoja efektyvų šildymą, reguliuojamus nustatymus ir elegantišką baltą dizainą, idealiai tinkantį bet kuriai erdvei.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Tipas | Radiatorius |
Dizainas |
|
| Statymo galimybės | Ant grindų |
| Produkto spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 130 mm |
| Plotis | 420 mm |
| Aukštis | 420 mm |
| Svoris | 3.6 kg |
Veikimas |
|
| Šildymo galia | 2000 W |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Minimali šildymo galia | 750 W |
Kitos ypatybės |
|
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |