Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Pasirinkite šilumą su Esperanza EHH010 elektriniu šildytuvu! Šis galingas 800W kvarcinis šildytuvas greitai ir efektyviai sušildo jūsų vidaus erdvę, o jo elegantiškas baltas dizainas puikiai dera prie bet kokio interjero.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Tipas | Kvarcinis elektrinis šildytuvas |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Laido ilgis | 1.2 m |
| Galios lygių skaičius | 2 |
Dizainas |
|
| Valdymo tipas | Mygtukai, Sukamoji |
| Tinkamas | Viduje |
| Statymo galimybės | Ant grindų |
| Produkto spalva | Balta |
Galia |
|
| Galia | 800 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 290 mm |
| Gylis | 155 mm |
| Aukštis | 360 mm |
Veikimas |
|
| Šildymo galia | 800 W |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Minimali šildymo galia | 400 W |
Saugumo įspėjimas |
|
| Pavojingas simbolis | GHS02: Uždegus |
| Įspėjimai | Nekraukite prietaiso naudojimo metu, kad išvengtumėte perkaitimo. |