Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Pasirūpinkite šiluma ir jaukumu su Ravanson CH-2000M elektriniu šildytuvu! Šis galingas 2000W turbo šildytuvas greitai sušildo bet kurią patalpą, turi reguliuojamus nustatymus ir elegantišką baltą dizainą, kuris puikiai dera su bet kokiu interjeru.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Turbo režimas | Taip |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
Dizainas |
|
| Spalva | Balta |
| Vieta | Grindys |
| Nešimo rankena | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 200 mm |
| Plotis | 535 mm |
| Svoris | 2.5 kg |
| Ūgis | 385 mm |
Veikimas |
|
| Dažnis | 50 Hz |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Šildymo galia | 2000 W |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Minimali šildymo galia | 750 W |
Kitos ypatybės |
|
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |