Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1800W keraminis ventiliatorius šildytuvas su reguliuojamu termostatu ir dviem šilumos nustatymais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Intensyvumo lygių skaičius | 2 |
| Tinkamas naudoti lauke | Ne |
| Maksimalus laikmačio trukmė | 7 val. |
| Produkto tipas | Termo ventiliatorius |
| Termostatas | Taip |
Galia |
|
| Šildymo galia (min) | 900 W |
| Šildymo galia | 1800 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 180 mm |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 180 mm |