Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Jutiklis Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, baltas
Užtikrinkite šilumą ir komfortą su Black+Decker termo ventiliatoriumi! Galingas 2000W šildymo pajėgumas greitai įšildo bet kurią patalpą, o elegantiškas dizainas puikiai dera bet kurioje erdvėje. Mėgaukitės šiluma tiesiog po ranka!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Intensyvumo lygiai | 2 |
| Tipas | Termo ventiliatorius |
| Termostatas | Taip |
| Spalva | Juoda |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Naudojimas lauke | Ne |
| Patalpos ploto tinkamumas | Iki 15 m² |
| Pakabos anga | Taip |
| Valdymo tipas | Rankenėlė |
| Neslystančios kojos | Taip |
Galia |
|
| Šildymo galia | 2000 W |
| Minimali šildymo galia | 1000 W |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Aukštis | 210 mm |
| Gylis | 215 mm |
| Plotis | 100 mm |