Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vienvietė žvejybinė baidarė PIKE FISHER 13
Integruota vairo sistema, irklo laikikliai, integruoti meškerių laikikliai (yra galimybė pritvirtinti ir daugiau laikiklių). Hermetiškos daiktadėžės.
Iti patogi reguliuojama sėdynė.
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 396 cm |
| Plotis | 92 |
| Aukštis | 31 |
| Svoris | 26 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 135 kg |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |