Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo medelio žvejybinė baidarė su Flap tipo pedaline ir vairo sistema.
Baidarės komplektacija sudaro:
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 308 cm |
| Plotis | 88 |
| Aukštis | 38 |
| Svoris | 43 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 150 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė mentinė pavara |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |