Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Baidarės komplektaciją sudaro:
| Išparduotuvė | Baidarės |
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 256 cm |
| Plotis | 88 cm |
| Aukštis | 33 cm |
| Svoris | 37 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Spalva | Camo |
| Keliamoji galia | 200 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė mentinė pavara |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |