Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Simfer |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 10.6 kg |
| Gross width (mm) | 510 mm |
| Net weight | 9.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.039984 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Tipas | Gas on glass |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 3 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | H4.305.HGSBB |
| Gamintojo prekės serija | Hob |
| Valdymo tipas | Rotary knobs |
| Gaminio spalva | White |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Plotis | 45 cm |
| „Wok“ degiklis | Yes |
| Ekranas | No |
| Galingumo lygių skaičius | 3 |
| Kilmės šalis | Turkey |
| Laikmatis | No |
| Ugnies slopiklis | Yes |
| Elektroninis uždegimas | Yes |
| Lengva valyti | Yes |
| Valdiklio padėtis | Front |
| Kitos savybės | NG/LPG Options |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Glass |
| Didelis degiklis/kaitvietės zona | 3500 W |
| Pastovus degiklis/kaitvietės zona | 1700 W |
| Silpnos ugnies degiklis/kaitvietės zona | 950 W |
| „Wok“ degiklio padėtis | Right |
| Kadro tipas | Cast Iron |
| Rėmo spalva | Black |
| Palette Qty | 43 dalių |
| Producer | Simfer |
| Warranty | 24 mėn. |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…