Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Simfer |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 6.35 kg |
| Gross width (mm) | 571 mm |
| Net weight | 5.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.029078175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Tipas | Vitroceramic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | H4.030.DECSP |
| Gamintojo prekės serija | Hob |
| Valdymo tipas | Touch |
| Gaminio spalva | Black |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 3 |
| Plotis | 44 cm |
| Kilmės šalis | Turkey |
| Likutinės šilumos indikatorius | Yes |
| Galingumo lygių skaičius | 9 |
| Užraktas nuo vaikų | Yes |
| Didelis degiklis / kaitvietės zonos skersmuo | 18 cm |
| Didelis degiklis/kaitvietės zona | 1800 W |
| Pastovus degiklis/kaitvietės zona | 2 x 1200 W |
| Pastovus degiklis/kaitvietės zona | 2 x 14 cm |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Black glass |
| Valdiklio padėtis | Front |
| Srovė | 380 A |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Laikmatis | No |
| Galingumas | 4200 W |
| Aukštis | 6.2 cm |
| Gylis | 51.7 cm |
| Kitos savybės | 3 Hi-Light Heater Zones |
| Palette Qty | 59 dalių |
| Producer | Simfer |
| „Wok“ degiklis | No |
| Warranty | 24 mėn. |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…