Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 9,5 kg |
| Ilgis | 510 mm |
| Aukštis | 54 mm |
| Laido ilgis | 1,2 m |
| Plotis | 590 mm |
| Montavimo korpuso plotis | 59 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 48 cm |
| Energijos valdymas | |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| On/off mygtukas | Taip |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Srovė | 31,3 A |
| Prijungtoji apkrova (elektra) | 7200 W |
| Konstrukcija | |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Stiklas |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| 1-os virimo / kepimo vietos padėtis | Kairė, galinė |
| Viryklės tipas | Indukcinė viryklė, padalyta į sritis |
| Elektrinių kaitviečių skaičius | 4 zone(s) |
| 4-tos virimo / kepimo vietos padėtis | Dešinė, priekinė pusė |
| 3-ios virimo / kepimo vietos padėtis | Dešinė, galinė pusė |
| Degiklių skaičius | 4 zone(s) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lanksčioji virimo / kepimo zona | Taip |
| Viryklės plotis | 59 cm |
| 2-os virimo / kepimo vietos padėtis | Priekyje kairėje pusėje |
| Puodų laikiklių medžiaga | Stiklas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Galios lygių skaičius | 9 |
| Greitesnio gaminimo (Boost) funkcija | Taip |
| Virimo valdymo funkcija | Taip |
| Stiprintuvų skaičius | 4 |
| Panoramos aptiktis | Taip |
| Ergonomija | |
| Įjungtos kaitlentės indikatorius | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Liepsnos neįsižiebimo įtaisas | Ne |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Elektroninis uždegimas | Ne |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Valdymo vieta | Viršuje priekyje |
| Orkaitės gartraukis | |
| Pritvirtintas gobtuvas | Ne |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…