Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 619.99 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 59.99 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 539.99 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 200.00 g |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | induction hob |
| Kitos savybės | Automatic rapid heating function; acoustic signal with switch-off option; ecotimer function turns off the heat before the end of cooking to use the residual heat for a more efficient interruption of the cooking process |
| Modelio pavadinimas | Eiv63440bs |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 4 |
| „wok“ degiklis | Ne |
| Ergonomija | |
| Valdymo tipas | Touch |
| Laikmatis | Taip |
| Valdiklio padėtis | Priekis |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 52 cm |
| Energijos valdymas | |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 v |
| Efektyvumas | |
| Galingumo lygių skaičius | 14 |
| Modelio pavadinimas | EIV63440BS |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…