Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
.
| Ergonomija | |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Valdymo tipas | Touch |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Dizainas | |
| Pastovus degiklis/kaitvietės zona | 1 x 1800 w |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 4 |
| Didelis degiklis/kaitvietės zona | 1 x 2300 w |
| Silpnos ugnies degiklis/kaitvietės zona | 2 x 1200 w |
| Pastovus degiklis/kaitvietės zona | 1 x 18 cm |
| Korpuso dizainas | Integruota |
| Silpnos ugnies degiklis/kaitvietės zona | 2 x 14.5 cm |
| Didelis degiklis / kaitvietės zonos skersmuo | 1 x 21 cm |
| Kaitlentės tipas | Vitroceramic |
| Elektrinių kaitviečių skaičius | 4 |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Keramikinis |
| Gaminio šeima | Hobs |
| Rėmo spalva | Nerūdijantis plienas |
| Energijos valdymas | |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220 - 240 v |
| Apkrova (elekrinė) | 6500 w |
| Galingumas | 6500 w |
| Svoris ir matmenys | |
| Įrengiamo skyriaus gylis | 49 cm |
| Plotis | 57.6 cm |
| Aukštis | 3.8 cm |
| Įrengiamo skyriaus plotis | 56 cm |
| Gylis | 51.6 cm |
| Kitos funkcijos | |
| Valdymo skydelis | Jutiklinis valdymas |
| Matmenys (p x g x a) | 576 x 516 mm mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | Vitroceramic |
| Modelio pavadinimas | Ehf16240xk |
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 600.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 120.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 680.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 302.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | EHF16240XK |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…