Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Viryklės plotis | 60 cm |
| Viryklės tipas | Dujinė |
| Viršutinio paviršiaus tipas | Stiklas |
| Degiklių skaičius | 4 zonos |
| Dujų degiklių skaičius | 4 zonos |
| Silpnos ugnies degiklis | 1000 w |
| Lėtos ugnies virimo / kepimo vietos forma | Turas |
| Reguliarus degiklis | 2000 w |
| Normalios ugnies virimo / kepimo vietos forma | Turas |
| Didelis degiklis | 3800 w |
| Didelės ugnies virimo / kepimo vietos forma | Turas |
| Išgaubtasis degiklis | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vienalaikiškai naudojamų kepimo zonų skaičius | 4 |
| Puodų laikiklių medžiaga | Ketus |
| Ergonomija | |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Valdymo vieta | Viršuje priekyje |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Prijungtoji apkrova (dujos) | 8800 w |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| On/off mygtukas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 600 mm |
| Ilgis | 520 mm |
| Aukštis | 98 mm |
| Svoris | 15,4 kg |
| Montavimo korpuso plotis | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 49 cm |
| Montavimo korpuso gylis (min.) | 48 cm |
| Modelio pavadinimas | NA64H3031AK/01 |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…