Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301
| Gamintojas | AEG |
| Kaitlentės tipas | Indukcinis |
| Paviršiaus tipas | Stiklokeramika |
| Montavimo tipas | Montuojama ant stalviršio |
| Įžiebimas | Nėra |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 3 |
| Wi-Fi | Nėra |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 55 cm |
| Spalva | Juoda |
| Valdymas | Jutiklinis su slankiuoju valdikliu |
| Praplėtimo zonos | Apjungiamos (1) |
| Rėmelis | Nėra |
| Laikmatis | Yra |
| Gaminimo sensorius | Nėra |
| Mėsos termometras | Nėra |
| Laikikliai | Nėra |
| Pauzės funkcija | Yra |
| Užraktas nuo vaikų | Yra |
| Padidintos galios funkcija | Yra |
| Automatinis užvirinimas | Yra |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Yra |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Yra |
| Galios ribojimas | Yra |
| Galingumas | 7350 W |
| Įtampa | 220-240/400V2N V |
| Aukštis | 4.4 cm |
| Plotis | 59.0 cm |
| Gylis | 52.0 cm |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…