„IsEasy T4-04“ keraminė/elektrinė kaitlentė.
„IsEasy T4-04“ – elegantiška keturių zonų kaitlentė, kurioje derinamas modernus dizainas ir išskirtinis funkcionalumas. Dviejų mažesnių zonų galia siekia 1200 W, o dviejų didesnių – 1800 W, todėl ji užtikrina pakankamą pajėgumą paruošti įvairius patiekalus per trumpą laiką. Dėl kompaktiško, įmontuojamo dizaino prietaisas puikiai tinka bet kuriai virtuvei, taupydamas vietą ant stalviršio. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško komforto, energijos taupymo ir modernumo viename.

Tikslus galios valdymas
Dėl skirtingų galios lygių ir įmontuoto laikmačio „IsEasy T4-04“ kaitlentė leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą pagal ruošiamo maisto tipą. Turėdami 9 galios lygius, galite visiškai kontroliuoti gaminimo procesą – nuo greito įkaitinimo iki ilgo troškinimo. Be to, patogumo suteikia laikmatis, kurio maksimalus laikas yra 99 minutės, leidžiantis tiksliai stebėti gaminimo laiką ir pašalinti maisto prideginimo riziką.

Estetika ir vietos taupymas
Įmontuojama „IsEasy T4-04“ kaitlentės konstrukcija leidžia prietaisui puikiai įsilieti į bet kokį interjerą. 59 cm pločio, 52 cm ilgio ir 5,8 cm aukščio matmenys leidžia kaitlentei puikiai įsilieti į bet kurią modernią virtuvę. Tai investicija į estetiką ir funkcionalumą – patogus maisto gaminimas neužimant vertingos vietos.

Efektyvus aušinimas
Dėl šiuolaikinių aušinimo sprendimų „IsEasy T4-04“ kaitlentė yra tyli ir efektyvi. Atnaujinta vidinė sistema greitai išsklaido šilumą, todėl gaminant maistą galima saugiai ir patogiai, be nereikalingo triukšmo. Dėl to naudotis prietaisu yra malonu, o jūs galite sutelkti dėmesį į skanių patiekalų ruošimą.

Patogumas kasdieniam naudojimui
Kaitlentė turi praktišką stiklinį paviršių, kuris ne tik atrodo moderniai, bet ir yra lengvai valomas. Nuo jos lengvai pašalinsite maisto ir riebalų likučius bei palaikysite puikią būklę. Tai patogus sprendimas, kuris sutaupys Jūsų laiką ir energiją, o virtuvė visada išliks švari ir estetiškai patraukli.

Suderinamas su dauguma virtuvės reikmenų
„IsEasy T4-04“ kaitlentė suderinama su dauguma virtuvės reikmenų, tokių kaip nerūdijantis plienas, emaliuoti, ketaus, keramika ar varis. Tai suteikia visišką laisvę renkantis puodus ir keptuves, neinvestuojant į specializuotą įrangą. Ji idealiai tinka žmonėms, kurie vertina patogumą ir lankstumą virtuvėje.

| Gamintojas | IsEasy |
|---|
| Modelis | T4-04 |
|---|
| Prietaiso tipas | Keraminė / elektrinė viryklė |
|---|
| Virimo zonų skaičius | 4 |
|---|
| Atskirų zonų galia: | 2 x 1200 W (lauko skersmuo: 150 mm); 2 x 1800 W (lauko skersmuo: 190 mm) |
|---|
| Bendra galia | 5400 W |
|---|
| Matmenys (P x G x A) | 59 cm x 52 cm x 5,8 cm |
|---|
| Montavimo vietos matmenys | 57 cm x 49,5 cm |
|---|
| Paviršiaus tipas | Grūdintas stiklas |
|---|
| Galios lygių skaičius | 9 |
|---|
| Integruotas laikmatis: | Taip, iki 99 minučių |
|---|
| Saugumas | Vaikų apsauga, automatinis išsijungimas |
|---|
| Maitinimo šaltinis | 220–240 V |
|---|
| Svoris | apie 5,8 kg |
|---|