„IsEasy MGBG-654A“ stiklinė dujinė kaitlentė
„IsEasy MGBG-654A“ stiklinė dujinė viryklė sujungia elegantišką dizainą ir aukštą funkcionalumą, siūlydama keturis skirtingo galingumo degiklius, kurie užtikrina komfortą gaminant tiek kasdienius, tiek sudėtingesnius patiekalus. Dėl apgalvoto dizaino ir tvirtų medžiagų gaminys yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir itin patvarus bei lengvai valomas.

Keturi degikliai – visiška maisto gaminimo laisvė
MGBG-654A turi keturis degiklius, kurių galia yra 3,3 kW, 2,7 kW, 1,75 kW ir 1 kW. Toks diferencijavimas leidžia patogiai reguliuoti liepsnos intensyvumą pagal savo poreikius – nuo švelniai kaitinamų padažų iki greito kepimo ar virimo dideliuose puoduose.

Aukštas saugumo lygis
Integruotas saugos įtaisas automatiškai išjungia dujų tiekimą, jei liepsna užgęsta. Dėl to kaitlentę naudoti visiškai saugu net ir dažnai naudojamoje virtuvėje.

Tvirtos medžiagos ir elegantiškas dizainas
8 milimetrų grūdinto stiklo plokštė suteikia kaitlentei elegantišką, modernią išvaizdą ir leidžia ją lengvai valyti, o ketaus grotelės garantuoja indų stabilumą. Bakelito rankenėlės yra atsparios karščiui ir patogios kasdieniam naudojimui.

Suderinamumas su skirtingais dujų šaltiniais
Kaitlentė gali veikti tiek su NG (gamtinėmis dujomis), tiek su LPG (suskystintomis naftos dujomis), todėl galite ją pritaikyti prie savo virtuvės sąlygų. Rinkinyje rasite tinkamus antgalius.

Atitinkami matmenys ir paprastas montavimas
MGBG-654A matmenys yra 64 × 51 × 11,5 cm, todėl jis skirtas 56 × 48 cm dydžio nišoms. Todėl jis lengvai tilps į daugumą standartinių stalviršių ir sutaupys vietos.

Įtraukta
- Dujinė viryklė
- Naudojimo instrukcijos
- SND antgalių rinkinys (30 ir 50 mbr) x2
- Dujų jungtis
- Tvirtinimo laikiklis x2
- Tvirtinimo žiedas
- Sandarinimo juosta
| Gamintojas | IsEasy |
|---|
| Modelis | MGBG-654A |
|---|
| Degiklių skaičius | 4 |
|---|
| Kairiojo degiklio galia | 2,7 kW |
|---|
| Vidurinio viršutinio degiklio galia | 1,75 kW |
|---|
| Apatinio vidurinio degiklio galia | 1 kW |
|---|
| Dešiniojo degiklio galia | 3,3 kW |
|---|
| Skydelis | Grūdintas stiklas 8 mm |
|---|
| Grotelės | Ketaus |
|---|
| Uždegimas | Impulsas 127–240 V |
|---|
| Vožtuvas | Apsauginis vožtuvas su variniu kotu |
|---|
| Rankenėlės | Bakelitas |
|---|
| Dujų tipas | GD / SND |
|---|
| Produkto matmenys | 64 × 51 × 11,5 cm |
|---|
| Įmontuojamų įrenginių matmenys | 56 × 48 cm |
|---|